Petre

Oferte speciale B.D.T Mazda

58 posts in this topic

Stimati clienti,

Avand in vedere ca suntem in plin sezon de iarna, echipa BDT Mazda, s-a gandit sa vina cu o oferta in intampinarea nevoilor dumneavoastra, mai exact urmatoarele accesorii beneficiaza de un pret special.

1. SET COMPLET PROIECTOARE MAZDA CX-7 (dupa 2009): pret lista: 1755 RON, pret OFERTA: 1200 RON

2. SET COMPLET PROIECTOARE MAZDA BT-50 (dupa 2006): pret lista: 1408 RON, pret OFERTA: 900 RON

3. PROTECTIE DE CAUCIUC PROTBAGAJ MAZDA 6 (2003-2007): pret lista: 324,74 RON, pret OFERTA: 200 RON

4. PROTECTIE DE CAUCIUC PROTBAGAJ MAZDA 3 (2004-2009): pret lista: 246,01 RON, pret OFERTA: 200 RON

5. COVORASE CAUCIUC MAZDA 2: pret lista: 225 RON, pret OFERTA: 190 RON

6. COVORASE CAUCIUC MAZDA RX-8: pret lista: 339,36 RON, pret OFERTA: 220 RON

7. COVORASE CAUCIUC MAZDA BT-50: pret lista: 369 RON, pret OFERTA: 330 RON

8. COVORASE CAUCIUC MAZDA MX-5: pret lista: 182 RON, pret OFERTA: 120 RON

9. COVORASE CAUCIUC MAZDA 5: pret lista: 250 RON, pret OFERTA: 165 RON

10. COVORASE CAUCIUC MAZDA CX-7: pret lista: 347 RON, pret OFERTA: 250 RON

Oferta in limita stocului disponibil

Preturile includ T.V.A.

Vreau si eu un set de covorase cauciuc pentru RX8.Te rog sa rezervi un set,vineri in cursul zilei trec sa le iau.

Multumesc !

Da-mi te rog un email sa fiu sigur si detalii pe ce nume rezerv si se rezolva :-) e ok ?

la mazda 5 e setul complet ? fata, randul 2 si randul 3 ?

Da-mi te rog un email sa fiu sigur si detalii pe ce nume rezerv si se rezolva :-) e ok ?

Am trimis e-mail cu comanda.

Multumesc

poti atasa o poza cu - 3. PROTECTIE DE CAUCIUC PROTBAGAJ MAZDA 6 (2003-2007): pret lista: 324,74 RON, pret OFERTA: 200 RON ??

multumesc

Am trimis e-mail cu comanda.

Multumesc

S-a procesat iar setul taru de covorase a fost rezervat ! Maine te asteptam sa vi sa il iei

poti atasa o poza cu - 3. PROTECTIE DE CAUCIUC PROTBAGAJ MAZDA 6 (2003-2007): pret lista: 324,74 RON, pret OFERTA: 200 RON ??

multumesc

Salut TipTip !

Atasat ai poza,

E ok ?

3. PROTECTIE DE CAUCIUC PROTBAGAJ MAZDA 6 (2003-2007): pret lista: 324,74 RON, pret OFERTA: 200 RON

Pentru mazda 6 facelift (2010) hatchback exista un asemenea cauciuc? Si daca da intra in promotie?

Pentru mazda 6 facelift (2010) hatchback exista un asemenea cauciuc? Si daca da intra in promotie?

Pentru Mazda 6 facelift 2010 exista, dar nu avem pe stoc si nu intra in aceasta promotie. Pretul este de 330 ron disponibil in 5 zile de la data comenzii

Apropo, se potriveste si covorasul de Mazda 6 modelul anterior, numai ca ramane un mic spatiu insesizabil.Poti venii sa faci o proba,

S-a procesat iar setul taru de covorase a fost rezervat ! Maine te asteptam sa vi sa il iei

Spre rusinea mea,am omis sa transmit feed-back.

Am intrat in posesia covoraselor,sunt absolut ok.

M-a bucurat faptul ca exista gaura de fixare cu clema de podea(covorasul de la sofer) + un mare logo RX8 pe mijloc(doar cele din fata).

Oferta in limita stocului disponibil, preturi in lei cu TVA, fara montaj:

CUVA PORTBAGAJ MAZDA 6 HATCHBACK 2003-2007 200

CUVA PORTBAGAJ MAZDA 3 SEDAN 2004-2009 200

COVORASE CAUCIUC MAZDA 2 190

COVORASE CAUCIUC BT-50 330

COVORASE CAUCIUC MX-5 2005-2008 120

COVORASE CAUCIUC MAZDA 5 5 LOCURI <2007 165

COVORASE CAUCIUC MAZDA CX-7 250

SENZORI PARCARE F/S SPAL 785

SENZORI PARCARE SPATE SPAL 325

SENZORI PARCARE SPATE CU DISPLAY META 660

INCALZIRE SCAUNE FATA (EXCEPTIE MAZDA 2) 380 - marca Waeco, 2 trepte de incalzire

PROIECTOARE MAZDA CX-7 >2009 1200

CARD NAVIGATIE MAZDA CX-7 >2009 1874

CAR KIT FARA DISPLAY NOVERO 480

CAR KIT CU DISPLAY NOVERO 623

ALARMA PE CHEIE 320

SOLUTIE CURATAT SOFT TOP MAZDA MX-5 29

SOLUTIE PROTECTIE SOFT TOP MAZDA MX-5 56

Superoferta la bateriile originale de Mazda B2500 si BT50, mai exact reducere de 50% din pretul de lista adica in loc de 1.000 lei, numai 500 lei cu TVA inclus.

Ma intereseaza o verificare de iarna la BDT pentru masina mea. Mai aveti campanii anul acesta?

Mazda Fix&Repair la BDT.

Piese de schimb originale și montaj la un preț fix avantajos.

Nimeni nu cunoaşte Mazda dumneavoastră atât de bine precum profesioniştii partenerului dumneavoastră Mazda BDT. Mazda Fix & Fair Repair vă prezintă oferte atractive de service şi reparaţii, adaptate nevoilor Mazdei dumneavoastră.

http://dealers.mazda.ro/bdt/stiri_dealer/fixandfair

O vara racoroasa alaturi de BDT Mazda

Va asteptam la service-ul BDT Mazda din Splaiul Unirii, Nr. 223, Sector 3, Bucuresti pentru a beneficia de reconditionarea sistemului de climatizare astfel incat sa va puteti bucura de o vara racoroasa alaturi
de autoturismul dumneavoastra. Pachetul de reconditionare a aistemului de climatizare disponibil la 99 lei TVA inclus contine urmatoarele:
- verificarea nivelului de agent refrigerant si completarea acestuia*

• - verificarea nivelului de ulei si completarea acestuia* la compresorul de aer conditionat
  • - curatarea sistemului de climatizare cu spray dezinfectant
  • - verificarea temperaturii sistemului de aer conditionat
  • - verificarea filtrului de polen

*Completarea cu lichide pana la nivelul optim se face doar in cazul in care nu exista o defectiune care sa cauzeze pierderea lichidului respectiv.

Pentru autoturismele membrilor Asociatiei Club Mazda Romania, pachetul beneficiaza de un discount suplimentar. Pentru a putea beneficia de discount numele celui ce deschide comanda si seria de sasiu pentru care se solicita reconditionarea trebuie sa fie inscrise pe lista transmisa de catre reprezentantii Asociatiei Club Mazda Romania catre BDT Mazda.

Promotia este valabila pana la 1 septembrie 2013 si nu se cumuleaza altor oferte si discount-uri

Revizii cu pana la 20% mai ieftine la BDT Mazda

In perioada 1 ianuarie - 31 mai 2013 orice posesor de Mazda beneficiază de discount Între 10% si 20% la revizia standard la service-ul BDT Mazda.

În funcţie de vârsta masinii discount-urile oferite sunt următoarele:
- 10% pentru masinile mai noi de 5 ani
- 15% pentru masinile ce au intre 5 si 10 ani
- 20% pentru masinile mai vechi de 10 ani

Revizia standard se refera lă operaţiunile Înscrise În caietul service conform varstei si rulajului masinii În momentul deschiderii comenzii .Promoţia nu se cumulează altor oferte.

In plus veti primi gratuit si card-ul MES valabil pana la urmatoarea revizie, card ce va ofera asistenta rutiera gratuita pe teritoriul Uniunii Europene

Campanie Fix and Fair repair comparatie.xls

Dar reclama e sufletul comertului si la ei, spre deosebire de altii (cough, cough), mai citeste lumea pe aici.

1 person likes this

W3, cum se numeste topicul ? :Party:

pai ma gandeam sa nu facem cate un post la fiecare service mazda cand este vorba despre o oferta generala mazda si nu una a unui service anume, plus ca este vorba despre informarea membrilor in primul rand si apoi despre reclama

Este o diferenta intre prestatorii de servicii care sint activi pe piata si cei care asteapta sa le pice clienti si eventual sa se faca ca au uitat de anumite oferte/promotii valabile in reteaua de dealeri. Daca altii isi doresc mai putini clienti ca sa stea mai putin ocupati e problema lor.

E stiut "dintele" pe care W3 il poarta BDT-ului, de aici si reactia lui fireasca. Numai ca e singur impotriva tuturor, vorba sloganului unei echipe :)))

Eu, astfel, am aflat de oferta service a reprezetantei pe care o simpatizez, oferta pe care o voi onora curand.

Nu am nimic cu BDT, daca au o oferta buna chiar o forwardez, daca au preturi bune chiar ii apreciez cu riscul sa se supere altii pe facebook sau mai stiu eu unde. De data asta insa nu este "o oferta speciala BDT" asa cum vrea mesteru sa imi atraga atentia. Este o oferta MAZDA Romania pe care deasemeni o apreciez si la mai multe.