lefterX

Intrebari In Legatura Cu Regulamentul

124 posts in this topic

Am citit ca regulamentul nu permite vanzarea de masini aduse din Germania totusi eu am un 323 F pe care mi l-am adus din Germania cu 2 luni in urma cu intentia s-o inmatriculez dar vazand cata birocratie si alergatura presupune ma gandesc ca ar fi mai bine ca s-o vand si sa-mi aduc alta.Stiind ca pe forum sunt iubitori ai acestei marci poate ca ar fi bine ca sa postez vanzarea, in primul rand,pe forum pentru a le da prioritate la cumparare,dar n-as vrea ca sa incalc regulamentul.Oare nu se pot face si exceptii?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu.

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imi spune si mie cineva, va rog, de ce la status imi apare "warn" ? Am verificat si am "no warnings to display".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ala care apare la status e un link. Doar atat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha, ok. Ma cam miram, ca nu am facut lucruri trasnite p-aici si nici nu cred ca am suparat pe careva. Mersi de raspuns.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Conform acestui punct din regulament :

c) Redactarea unei reclamatii in Condica de sugestii si reclamatii.

 

Am cautat Condica de sugestii si reclamatii dar nu am dat de ea...imi puteti spune, va rog frumos, si respectuos, unde se afla aceasta ?. Multumesc anticipat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

va salut

As dori sa postez un excel cu calcule privind modul de amortizare a costurilor CX5 2.2d/2.0i

De ce imi apare mesajul ca nu pot incarca acest tip de fisier

Multumesc!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poti uploada acel fisier in google docs si sa-l faci public? E fezabila abordarea asta pentru tine?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poti uploada acel fisier in google docs si sa-l faci public? E fezabila abordarea asta pentru tine?

nu cred ca vreau sa-l fac public...voiam sa-l incarc aici pe forum...va garantez ca e f interesant

sa inteleg ca nu e posibil? multumesc

Share this post


Link to post
Share on other sites

.xls e permis; am adaugat acum si .xlsx pentru versiuni mai noi. Mai incearca te rog inca o data.

test.xlsx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rugaminte pentru admin / moderatori: rog schimbarea username-ului din JDL in 767csc.

Stiu ca se poate, dar nu am optiune in editarea profilului, trebuie doar un dublu click in baza de date si stiu ca se rezolva.

Cu asta ma ocup :)

Va multumesc!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Se poate, dar esti offtopic si mai mult de jumatate din post-ul tau ne spune ca "lasa ca stiu eu" acuzind parca echipa de admini ca n-ar vrea, in mod gratuit, sa-ti indeplineasca cererea. Cu asta te ocupi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@mituc: da, stiu ca sunt offtopic. Imi pare rau ca am lasat sa se inteleaga altceva, insa vroiam sa fiu sigur ca mi se va schimba username-ul. In orice caz, iti multumesc pentru schimbare si, inca o data, scuze pentru offtopic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://forum.clubmazda.ro/index.php?/user/14981-roscastefan/

 

http://forum.clubmazda.ro/index.php?/topic/16050-the-kid-mx5-na-91/#entry137430

 

Mai nou vad ca forumul accepta inregistrarea fara obligativitatea locatiei si a modelului de masina detinut. Din acest motiv, solicit sa mi se stearga si mie modelul si locatia...le voi pune eu atunci cand voi considera necesar. Multumesc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A fost un bug o perioada de timp legat de inregistrarile prin facebook.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Va salut! La multi ani!

La profilul meu apare "Status warn". E atentionare? E legat de ce am postat? Mersi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu stiu unde sa scriu:

 

Are idee cineva cum imi pot schimba locatia si modelul masinii? :sad:

 

La editare profil am pus locatia curenta - dar pt model de masina nu gasesc, dar totusi la profil imi apar tot "lumea larga" si "Mazda mx5"

Cum pot schimba?

 

Multumesc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E un bug mai vechi. Ce masina vrei la profil? Iti recomand sa ti-o treci oricum si in semnatura, cu motor si an.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut.imi apare in coltul din dreapta sus o bulina rosie cu cifra 2.insa nu se intampla nimic cand accesez,nu se deschide nimic,doar se incetoseaza putin displayul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now