mircea_mzd

Intalniri in Iasi

1481 posts in this topic

Astept propuneri? Sunt destui proprietari de mazda in Iasi ar fi foarte frumos sa ne intalnim :D

Nici un amator de intalniri? Atunci trecem la planul B impart fluturase la mazdutzele iesene.

h3h3h3 in sfarsit..vezi ca am mai facut si eu un topic in genu pe lounge parca...sau offtopic

am vazut si eu destule mazda prin iasul asta...dar cam greu cu miscarea...[oare cei din iasi nu dau un search pe google la un club mazda...nu sunt interesati? :roll: ]

mi-am stickuit :lol: si mazdutza cu sigla clubului...dar nha...nu stiu cati au vazuto pana acum...

si eu aveam ideea cu flyerele..dar nu am idee de model...mesaj..etc...ar fi ceva... poate exista un "departament de marketing" :lol: al forumului si ne arunca un model sa il listam si impartim prin oras

nha lasa ca avem initiativa..incepem incet incet si cine stie... 8)

va fi in curand tot ceea ce trebuie pt un club adevarat :wink:

Pai daca mai stiti mazdari prin iasi... hai sa ne intilnim intr-o duminica pe la palat. Sint multi care nu stiu de forum, asa ca daca stiti pe careva dati-i de stire, eventual dupa ce vom avea o data si o ora stabilite.

Mircea! Deja ma regasesc in tine, si eu m-am agitat ca un pepsi twist sa incerc sa strang cativa mazdari la Constanta si nu prea s-a batut nimeni pe locuri. Noroc cu 2 baieti No-x-cape si Cristian_th ca s-a miscat ceva, ca in rest nimeni nu se baga.

In rest, Bucurestiul este peste noi, unde chiar daca din posesorii de mazda doar 5 % vin, si in Constanta din posesorii de mazda tot 5% vin. Numai ca la ei sunt mai multi.

Inceputul e greu sper sa strag mai multi oameni am sa-i anuntz si pe cei de la reprezentanta pe Razvan si Dan daca mai sunt :P. Asa de intalnire la palat deci locul de intalnire. Daca puteti sambata ar fi foarte frumos. Sau spuneti voi o ora si ziua. Numai sa fie in weekend pentru ca unii au servici.:P

Eu propun Sambata la ora 4 sau 5 in fatza la Palatul Culturii:P

Pentru mine daca e simbata dupa 3 e ok.

Oki. Deci SAMBATA 24.05.2008 ora 17:00 in fata la Palatul Culturii Intalnire Mazda. E bine asa?

in mare cred ca da...sambata sau duminica...aveam o cehstie in weekend si maine aflu cand si cum

Doar sa nu ploua... ca vad ca asta e moda ultimelor zile conform weather.com (si aia in 3 ani m-au mintit doar odata ca nu ploua si a plouat) :roll:

Voi fi si eu in Iasi pe 31.05.2008 si as vrea sa va cunosc.

Deci ne intalnim maine(SAMBATA) la ora 17:00 in fata la Palatul Culturii?

Nu vad de ce nu... probabil o sa fim 2 sau 3, dar eu unul sint obisnuit de la intilnirile club c4 sa fie doar 2-3 :)

Aha oki eu oricum vin nu conteaza de vreme :) vin va astept chit ca suntem 2:P o sa se stranga lumea la un moment dat. Sperantza moare ultima. Deci ne vedem maine la 5 la Palat;)

Mda, e posibil ca eu sa nu pot ajunge din motive de care nu stiam ieri ca ar exista.

Aiurea deci o sa fiu singur? :? Sper sa ajungi ca si tipu cu mazda 2 Hyp a zis ca pleaca din localitate si nu stie daca ajunge. Deci nu mai ajungi sigur? sau nu stii inca?

Mda, deci hyperionul ne-a tras teapa, eu zic sa-l punem sa faca 200 de flotari pina data viitoare (si fa-le repede, poate ai o saptamina, poate ai o luna, nu stii). :twisted:

Da i-am pus absent lasa ca o sa vina si el data viitoate cred:P Aaa cat m-am mai plimbat eu oleak prin oras m-am salutat cu o mazda rosie:P si am incercat sa opresc una gri si dupaia am mai vazut una neagra:| ehh am sa fac fluturase:P sa le pun in geam:)

domnu Hyp :lol: isi cere oficial scuze...daca doriti trimit cererea si in mail..procesul verbal...si spera sa nu va mai dezamageasca la urmatoarea intalnire de pe 31 mai...ora x..locatia x...unde speram sa fie prezent si domnu Pachi

chestia cu fluturasele merge bine.am si euc ateva mazdute vizate...ce le vad regulat

va multumesc

:lol::lol::lol::lol:

Nici o problema hyp:). Uite acuma am luat lista de membri si cei care erau din iasi le-am trimis mesaj:"Salut!Sunt intalniri Club Mazda si in Iasi! La sectiunea intalnirile clubului este topic Intalniri Iasi.Daca vrei sa participi la aceste intalniri intra pe topic si posteaza.Imi cer scuze de deranj:) Prima intalnire a avut loc Sambata 24.05.2008 la ora 17:00 la Palat:)". Sper sa raspunda oamenii la acest mesaj si vedem noi cum facem cu cei din trafic:). Oricum am trimis un mail la Admin pentru un stiker :) sa ne punem pe masina:) si astept mail-ul cand il primesc si scot alea la imprimanta va anuntz pe forum sa ne intalnim sa ni le punem:).

eu am stickerul lipit pe luneta spate...dar nha..vad ca nu prea a fost vazut..sau nu de cine ar fi interesat

las ca vedem noi cum facem din 3 oameni cel putin 10 :D

Ai poza cu stiker? sau il ai pe calc? poza? Poti sa imi trimiti pe mess?