Codrin

Aplicatie Mazda Android/iOS

157 posts in this topic

Treaba făină fata de aplicația veche este ca ma lasa sa adaug mașină chiar dacă e pe nunele soției. La app veche m au luat la intrebari ca nu e numele meu in talon (care l am uploadat in procesul de inregistrare).

La app noua adauga mașina doar prin scanarea VIN ului.

@easy_do ai incercat sa o adaugi manual ?

Manual am adaugat-o si prima data. Acum vad ca, dupa ce am adaugat-o din nou e totul OK. Nu imi dau seama de ce nu a mers data trecuta. O sa ma duc peste o saptamana la dealer, altul decat cel din app, sa reclam niste chestiuni pe garantie. Sunt curios daca imi vor aparea in app appi. 

Eu am avut deja (din pacate) vizita la vopsitorie la reprezentanta (alta locație dar sub aceeași firma) si nu apare in istoric.

Confirm.. Schimbat placute frana la reprezentanta, nu se vede in istoric.

Trimis de pe al meu MAR-LX1A folosind Tapatalk

Probabil drepturile sunt ca să poți suna direct la asistenta rutiera din aplicație. 

Nici la mine nu apare în istoric faptul ca am trecut pe la ei și au strâns piulita de la planetare. 

Deci am schimbat Mazda CX5 cu un BMW. Marca nu prea conteaza in acest post!!! Din 2016 ce de la BMW Romania promit ca 

platforma lor o sa fie functionala, dar nici in 2021 nu este ! La fel si voi o sa asteptati motoare turbo si platforme on-line pana o

sa cedati nervos. Nu marca asta de masina este problema... !!!! Domne ajuta !

Pai fa-ti cont pe UK/DE si o sa iti mearga aplicatia foarte bine si ca *este cu ani in fata celei de la Mazda:).