Mazda CX5 - Jinba Ittai - Just like the symbiotic relationship developed over time by a horse and rider
Denis195

Achizitie jante

6 posts in this topic

Salut. Nu stiu daca am postat unde trebuie, dar as avea nevoie de ajutor. Am gasit niste roti in Germania langa Hamburg (Bad Bramstedt) si as vrea sa le cumpar si daca ma poate ajuta cineva de pe grup care sta pe langa, sau are drum in colo, bineinteles contra cost, daca ma ajuta sa mi le trimita in Romania, sau sa ii platesc tranportul daca vine in tara, fiind prin zona. Sau daca ma puteti sfatui cum sa fac. Mersi

... te complici,ocupa spatiu/transportul va fi scump ;) pune si tu un link cu rotile alea sa le vedem :ermm:

Imi place foarte mult modelu chiar daca sunt de honda + ca sunt foarte ieftine

Screenshot_20190629-194830_eBay Kleinanzeigen.jpg

Screenshot_20190629-194815_eBay Kleinanzeigen.jpg

...faine,pretul la fel/ le scoti la 150 usor,nu am vazut vechimea anuntului ca se pot scoate si la 100 :).Tre sa ai grija la CB si ET mai ales ca sunt pe 18.

Da , sunt faine si stiu ca le pot scoate mai ieftin..tot am dat de veste la cunostinte poate mi le cumpara cineva de prin zona si cand vine in tara sa mi le aduca

...le vazusem pe telefon/ acum am intrat pe PC si am gasit anuntul cu jantele :ermm: una dintre ele este varza :down: ,de fapt toate au lovituri de bordura  dar una este afectata rau de tot ...Tu pe ce masina vrei sa le pui ? cred  ca au ET55 , nu am mai intrat pe wheelsize sa vad,jantele sunt probabil de pe o Honda CR V.