IulianM

Model masina incorect pe pagina de profil

15 posts in this topic

Am observat ca pe paginea mea de profil apare ca am Mazda CX-3 cand ar trebui sa fie Mazda 3.

5dcef1581d08e_ScreenShot2019-11-15at10_41_09AM.thumb.png.1810ab4ce669f305a4db77085f2107ef.png

5dcef1593ac5d_ScreenShot2019-11-15at10_40_34AM.thumb.png.7c118079634e42f98da67f518db28457.png

Stiu, le-am schimbat ordinea cand am adaugat CX-30-ul, si de atunci sunt sucite. Mai incerc.

La toti e asa - modelul selectat e cel corect, cel afisat e anteriorul din lista

On 11/16/2019 at 0:00 PM, Codrin said:

Stiu, le-am schimbat ordinea cand am adaugat CX-30-ul, si de atunci sunt sucite. Mai incerc.

Trebuiesc adaugate la sfirsit, altfel face o varza totala modulul ala.

Eu acum am realizat ca am la profil MX5 in loc de 2. Problema e ca orice model pun este afisat corect mai putin Mazda 2. In locde Mazda 2 afiseaza MX5...nu ca nu as vrea una...

Modelul era trecut bine si la profilul tau si in interfata de configurare a forumului. Insa pentru ca indienii care au scris softul pentru forum sint si indieni la cap a trebuit sa ne adaptam putin. Ar trebui ca acum sa arate cum trebuie.

E ok acum. Mulțumesc.

Salut.de ce nu mai pot accesa cele 3 liniute din dreapta sus ca sa-mi vad notificarile si alte cele?multumesc.

3 minutes ago, Zoom3 said:

Salut.de ce nu mai pot accesa cele 3 liniute din dreapta sus ca sa-mi vad notificarile si alte cele?multumesc.

E posibil ca pe telefonul mobil (pentru ca de pe telefon incerci, nu?) pagina sa fie afectata de unul dintre ad-uri. Deruleaza ecranul mai spre dreapta si vezi daca-s acolo. La mine sint.

Asa e!dar nu stiam de figura!dar inainte nu era asa!oare de ce s-a schimbat ca e cam incomod asa.

17 hours ago, Zoom3 said:

Asa e!dar nu stiam de figura!dar inainte nu era asa!oare de ce s-a schimbat ca e cam incomod asa.

Se schimba si isi revine periodic in functie de cum se randeaza anumite reclame.