ovidiu68

Impresii ATP Cluj Napoca

5 posts in this topic

Pentru ca intotdeauna am dat feedback(pozitiv sau negativ, dupa caz...) atunci cind am ajuns la cite o reprezentanta si pentru ca am ramas cu sechele....dupa experientele mele dramatice cu cei de la Casa Auto Iasi, iata ca a venit momentul in care am ajuns la Mazda ATP Cluj:

foarte amabili, service-ul arata foarte bine, atenti la problemele expuse de mine.

Problema nu a fost una de culegere Gheba...am avut pb cu etrierii spate dar am fost "rezolvat" corect, cu amabilitate si profesionalism

Mai mult de atit, m-a surprins placut pretul la manopera: pe partea de mecanica este 131 ron/ora si pe partea de motor si epectrice este 142 ron/ora - mie mi se par preturi excelente, tinind cont de experienta mea cu Casa Auto Iasi unde era f scump si prost...

Per total, din punctul meu de vedere, recomand ATP Cluj.

1 person likes this

On 6/9/2020 at 10:43 AM, ovidiu68 said:

Per total, din punctul meu de vedere, recomand ATP Cluj.

Ai fost la baia mare sau la cluj?

4 hours ago, mituc said:

Ai fost la baia mare sau la cluj?

Cluj

49 minutes ago, ovidiu68 said:

Cluj

Ok, acum am vazut pe mazda.ro ca exista ATP si in Cluj asa ca i-am facut o sectiune dedicata.

1 person likes this

Am fost la Mazda ATP Cluj, sxhimb ulei +filtre, Mazda CX-5 2017, 2,5 l benzina. Foarte amabili, comunicare excelentă, prompți. Pret decent 890 lei (ulei, filtru ulei, filtru aer, filtru polen). Recomand.

Trimis de pe al meu MAR-LX1A folosind Tapatalk