ovidiu68

Impresii ATP Cluj Napoca

6 posts in this topic

Pentru ca intotdeauna am dat feedback(pozitiv sau negativ, dupa caz...) atunci cind am ajuns la cite o reprezentanta si pentru ca am ramas cu sechele....dupa experientele mele dramatice cu cei de la Casa Auto Iasi, iata ca a venit momentul in care am ajuns la Mazda ATP Cluj:

foarte amabili, service-ul arata foarte bine, atenti la problemele expuse de mine.

Problema nu a fost una de culegere Gheba...am avut pb cu etrierii spate dar am fost "rezolvat" corect, cu amabilitate si profesionalism

Mai mult de atit, m-a surprins placut pretul la manopera: pe partea de mecanica este 131 ron/ora si pe partea de motor si epectrice este 142 ron/ora - mie mi se par preturi excelente, tinind cont de experienta mea cu Casa Auto Iasi unde era f scump si prost...

Per total, din punctul meu de vedere, recomand ATP Cluj.

1 person likes this

On 6/9/2020 at 10:43 AM, ovidiu68 said:

Per total, din punctul meu de vedere, recomand ATP Cluj.

Ai fost la baia mare sau la cluj?

4 hours ago, mituc said:

Ai fost la baia mare sau la cluj?

Cluj

49 minutes ago, ovidiu68 said:

Cluj

Ok, acum am vazut pe mazda.ro ca exista ATP si in Cluj asa ca i-am facut o sectiune dedicata.

1 person likes this

Am fost la Mazda ATP Cluj, sxhimb ulei +filtre, Mazda CX-5 2017, 2,5 l benzina. Foarte amabili, comunicare excelentă, prompți. Pret decent 890 lei (ulei, filtru ulei, filtru aer, filtru polen). Recomand.

Trimis de pe al meu MAR-LX1A folosind Tapatalk

Am facut si eu o revizie la ATP, super ok baietii de la service dpv comunicare si asistenta, nu au reusit sa-mi aduca un set de stergatori din cauza problemelor cu livrarile de piese dar nu a fost drama. Dupa revizie singura problema a fost ca am gasit o pata de ulei sub masina si la o verificare am gasit busonul ca nu era strans corespunzator. Am rezolvat eu si asta a fost. Tot la ei am rezolvat si chestii de tinichigerie, la fel de ok si oamenii din acel departament. Dupa mine calitatea serviciilor este mai buna decat la celalalt dealer din Cluj Asincron.