raduit

[CUMPAR] Mazda 3 (2014-2018)

7 posts in this topic

Cumpar Mazda 3 intre 2014-2018 preferabil: sedan, facelift, manuala

Capacitate cilindrica maxim 2000

Sa nu fie rosie 

Carte de service, fara accidente grave/loviri in istoric 

Km pana in 100k

Pret maxim 14000 Euro

Ai dreptate, dar oricum se amortizeaza impozitul deoarece acesta consuma mai putin in oras decat cel de 2000 benzina (de exemplu). Si doi la mana bugetul tau este de 14000 deci ar fi destula rezerva pt diferenta de impozit de "doar" 500 Ron anual. Si oricum impozitul se plateste de abia in 2021.

Bafta.

26 minutes ago, bgcnet said:

Ai dreptate, dar oricum se amortizeaza impozitul deoarece acesta consuma mai putin in oras decat cel de 2000 benzina (de exemplu). Si doi la mana bugetul tau este de 14000 deci ar fi destula rezerva pt diferenta de impozit de "doar" 500 Ron anual. Si oricum impozitul se plateste de abia in 2021.

Bafta.

La mine nu e vorba de amortizare ci de preferinta, ms de oferta .

in plus, vreau masina cu sub 100 mii km cum am scris mai sus si bugetul e maxim 14000 , asta ar fi pentru ceva f bun cu km putini pentru ca e un pret care in momentul de fata se duce spre masini noi in aceasta clasa.

Am trecut pe la cateva reprezentante si au oferte bune la masini noi cu discount de 3000 - 4000 euro cu rabla fata de pretul de pe site,  iti mai dau si pachete de avantaje gen revizii gratuite, asistenta full fara costuri pe perioada garantiei oriunde in europa ,..... 

Zi faina !

10 hours ago, bgcnet said:

Am inteles, bafta la cumparare !

Ms, bafta la vanzare!